KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15495134
nr 1549 5134
Gustaf Börtner (1905-1985), Sverige. Signerad, stilleben. Olja på pannå, 58x48 cm, yttermått inklusive ram: 75x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:42:22
14/6 10:10:45
100 kr
19/6 20:36:58